عابربانک ( ATM )

درخواست دستگاه خودپردازفقط سوییچ بانکی میخواهم

 

دستگاه خودپرداز


همانطور که همگی می دانید دستگاه خودپرداز یا ATM یکی از دستگاه های مورد استفاده در سیستم بانکی می باشد که به واسطه خدمات ارائه شده بر روی آن، نقش بسیار مهمی در کم کردن ترافیک شعبات دارد، از جمله خدمات این دستگاه ها می توان به پرداخت پول نقد،انتقال وجه شتابی (کارت به کارت)،پرداخت قبوض،خرید شارژ و مانده گیری اشاره کرد.

در سال های اخیر برندهای مختلفی در سیستم بانکی کشور مشغول خدمت رسانی شده اند . برندهایی نظیر NCR ، Wincore، GRGوhyosung   که همگی نقش مهمی در پیشبرد اهداف بانکی کشور ایفا می کنند . از این میان برند NCR به عنوان لیدر خودپردازهای دنیا ، در بازار خودپردازهای مشارکتی (بخش خصوصی) به دلایل ؛ کیفیت بالا، فراوانی قطعات ، کاربری ساده ، آموزش آسان ، قیمت مناسب و سازگاری کامل با سیستم بانکی کشور از موقعیت ویژه ای برخوردار است.

خودپرداز NCR در مدل های مختلف و با ویژگی ها و امکانات گوناگونی تولید شده است که مدل های 5886 , 5887 در بازار ایران مورد استقبال زیادی قرار گرفته اند.

مبحث خودپرداز مشارکتی چند سالی است که به علل ؛ درآمدزایی بسیار بالا ، امنیت شغلی و تضمین بازگشت سرمایه ، مورد توجه عموم قرار گرفته است .

برای ارائه توضیح مختصر خدمت شما عزیزان می توان بیان نمود ؛ کلیه تراکنش های بانکی در کشور دارای کارمزد هستند و  با توجه به نوع عملیات انجام شده ، نرخ کارمزدها متفاوت است . نحوه درآمدزایی خودپرداز مشارکتی به این شکل می باشد که ؛ شخص با خرید دستگاه خودپرداز در سود کارمزد تراکنش های بانکی انجام شده بر روی خودپرداز خود شریک خواهد شد . (برای پاسخ به سوالات ایجاد شده و توضیحات بیشتر به قسمت سوالات متداول در منوی خدمات و راهکارها مراجعه کنید) .

 

  برای مشاوره رایگان می توانید با شماره  52324828-011  تماس حاصل فرمائید.

 

شرکت نگین ارتباط آسیا به " GDPR " پایبند است .