درباره ما

; نگین ارتباط آسیا دانش‌محور، جوان، خلاق،‌ در مسیر رشد و شکوفایی است ;

مجموعه نگین ارتباط آسیا در سال 1391 به منظور فعالیت در زمینه ارائه خدمات نوین پرداخت تاسیس گرديد و راه پر فراز و نشیب رشد در اين عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت کشور با همراهی مديران و متخصصین فنی و بازاریابی پیموده است.هدف مديران متعهد و متخصص ما،شناخت نیاز مشتريان و ارائه خدمات بهینه،مبتنی بر تکنولوژي روز دنیا در حوزه فعالیت خود می باشد.

هم اکنون اين مجموعه شامل 3واحد جداگانه مدیریت استانی ، بازاریابی و پشتیبانی می باشد که با گردآوري اين بخش ها تحت نامی يکسان ،سعی در ارائه کامل خدمات به سازمان ها و نهادهاي دولتی، اشخاص حقیقی و حقوقی دارد .

بالا بردن کیفیت کارهاي ارائه شده در چهارچوب استانداردهاي حاکم در کشور، امري نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد . ديدگاه بلندمدت در تحقیق ، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردي ما در کار می باشد، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته ، براي مجموعه نگین ارتباط آسیا سربلندی و براي مشتريان آن رضايت را به همراه داشته است .

 

شرکت نگین ارتباط آسیا  با  توجه به عرصه وسیع  خدمات  پرداخت  و  سیستم  های  نوین  پرداخت  تصمیم  به ارائه شیوه های کارآمد در رابطه با پایانه های فروش (pos) ، درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) ، وب کیوسک ، کشلس و خودپرداز (ATM) دارد ، شیوه های مورد ارائه در این بخشها انگیزه ای قوی برای سودآوری مشتریان عزیز در سراسر ایران ایجاد می نماید.

 

محصولات و خدمات :

  • خودپرداز (ATM)
  • کشلس (cashless)
  • وب کیوسک
  • پایانه های فروش (POS)
  • درگاه پرداخت اینترنتی (IPG)

 

به محض ثبت نام و تکمیل اطلاعات شما فرآیند تولید و یا آماده سازی سخت افزار شما توسط کارشناسان ما آغاز و در سریعترین زمان ممکن مثمرثمر ترین راهکارها به رایگان ارائه میشود و این آغازیست برای یک اتفاق بزرگ در رشد اقتصادی شما …  

شرکت نگین ارتباط آسیا به " GDPR " پایبند است .