انتشار
1397/08/15

الزامات ثبت درخواست عابربانک

الزامات ثبت درخواست خودپرداز

الزامات ثبت درخواست عابربانک

متقاضی محترم دستگاه عابر بانک(ATM)

با سلام و عرض احترام، مطابق با دستورالعمل و الزامات پذیرندگی شرکت نگین ارتباط آسیا جهت دریافت دستگاه عابر بانک و اتصال آن به سوئیچ بانکی، می بایستی کلیه موارد عنوان شده در ذیل را قبل از درخواست مطالعه نموده و با آگاهی کامل نسبت به کلیه موارد متعهد می باشید.

 

• تعهدات عمومی

1. خریدار دستگاه عابر بانک میبایست مکان مورد نظر جهت استقرار دستگاه مجهز به دوربین مداربسته و همچنین چاه ارت و دستگاه UPS نماید.

2. خریدار متعهد می شود هر گونه تبلیغات در زمینه ی پرداخت الکترونیک را که به صورت ضمنی یا صریح ممکن است ذهن خواننده را معطوف به شرکت نماید، با هماهنگی شرکت انجام داده و همکاری لازم در خصوص انجام تبلیغات و ارائه راهنمای سرویس همچون (پخش فیزیکی بروشورها، الصاق استند، پلاکارد ، برچسب ، مندرجات پشت رسید بانکی ...) که توسط شرکت صورت می پذیرد را طبق دستورالعمل به انجام رساند

3. خریداربه هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی نمی تواند تا یکسال از زمان برقراری سوئیچ بانک دستگاه را به غیر واگذار نماید.

4. خریدار اذعان می دارد که مطیع قوانین حاکم بر تجارت الکترونیک مصوب شورای اسلامی، بخشنامه ها و مصوبات بانک مرکزی و شرکت شاپرک در مورد پرداخت های الکترونیک بوده و آنها را رعایت نماید.

5. خریدار مکلف است هر نوع نقص یا اشکال احتمالی فنی دستگاه عابر بانک را به فوریت ازطریق ایمیل info@NeginPayment.com در سطح کشور به واحد پاسخگویی شرکت اطلاع دهد و موضوع را تا رفع کامل نقص فنی دستگاه پیگیری نماید.

6. پذیرنده متعهد می گردد در صورت تغییر در زمینه فعالیت (صنف) ، آدرس و همچنین سایر اطلاعات مندرج در صدر قرارداد حاضر یا اتمام قرارداد واحد تجاری و اتمام اعتبار مجوز کسب خود، موارد را در اسرع وقت به صورت کتبی به شرکت اعلام نماید، در غیر این صورت شرکت حق فسخ قرارداد حاضر را به صورت یکطرفه دارد. بدیهی است ادامه فعالیت پذیرنده در حوزه جدید منوط به موافقت شرکت خواهد بود.

7. خریداردستگاه عابر بانک موظف است جهت تغییر شماره حساب متصل به سوئیچ بانک خود ، درخواست کتبی و ممهور به مهر خود و شعبه بانک مربوطه را به شرکت تحویل نماید. این فرم پس از تایید پذیرنده و بانک بعنوان الحاقیه قرارداد حاضر تلقی و به آن الصاق می گردد.

8. خریدار موظف میگردد وجهه تجاری شرکت را حفظ نماید.

9. جعل یا ارائه اطلاعات ساختگی در حوزه پرداخت الکترونیکی و یا هرگونه تلاش منجر به سلب اعتماد دارندگان کارت از نظام پرداخت الکترونیکی کشور ممنوع می باشد، در صورت وقوع مطابق با قوانین و مقرارات شرکت شاپرک، پذیرنده در لیست سیاه قرار خواهد گرفت و شرکت مجاز می باشد تا از طریق مراجع قانونی نسبت به طرح شکایت کیفری اقدام نماید.

 

• تعهدات خریدار دستگاه عابر بانک

1. خريدار متعهد می گردد هر نوع جابجایی موضوع قرارداد را قبل 7 روز کاری و کتبا به شرکت نگین ارتباط آسیا اعلام نماید .

2. خریدار متعهد می گردد مدارک و مستندات درخواستی را در زمان عقد قرارداد و همزمان با ارائه فیش واریزی پیش پرداخت جهت انجام امور اداری و فراهم نمودن زمینه واگذاری به شرکت نگین ارتباط آسیا تحویل نماید

3. خریدار متعهد می گردد مستندات ذیل را به شرکت نگین ارتباط آسیا تسلیم نماید : الف: کپی برابر اصل شناسنامه تمام صفحات ب: کپی برابر اصل کارت ملی ج: کپی برابر اصل جوازکسب معتبر (جواز کسب می بایست دارای اعتبار تاریخی باشد) د: اجاره نامه محل نصب دستگاه ه: ارائه گواهی امضاء محضری

4. چنانچه هرگونه تاخیری در ارائه مدارک و مستندات از طرف خریدار روی دهد به مدت زمان تحویل موضوع قرارداد افزوده می گردد .

5. كليه تجهيزات و امكانات لازم در كل محدوده اعم از سیم کشی ، حفاظ امنیتی ، پایه ، یو پی اس ، محافظ برق ، مودم ، اینترنت ، چاه ارت و غيره به عهده خريدار مي باشد و شرکت نگین ارتباط آسیا تمامی تجهیزات را به خریدار ارائه می نماید.

6. نصب و راه اندازي تجهيزات ملحق به موضوع قرارداد بر عهده خريدار بوده و در صورت نياز با پرداخت هزينه نصب از سوي خريدار توسط فروشنده انجام ميگيرد .ليكن كارشناس شرکت نگین ارتباط آسیا به هنگام تحويل دستگاه نظرات كارشناسي و دستورهاي لازمه خود را به خريدار اعلام خواهد نمود.

7. خریدار متعهد می گردد تمامی الزامات لازمه را بطور کامل و دقیق و بدون کوچکترین کاستی اجرا نماید .